Не хотів би говорити цього пресі: Зеленський розповів Байдену про бої на Харківщині

Новини

Український президент натякнув, що йдеться про дозвіл завдавати ударів по Росії. Міністр оборони США Ллойд Остін раніше розповів, які можливості надали Україні.

Зеленський про ситуацію на Харківщині

Я хочу сьогодні поговорити про посилення Харківської області. Ви вже сказали, що це дуже важливо. І ваші рішення мали дуже, дуже позитивний вплив. Я не хочу ділитися цим – усім, всіма деталями – з пресою. Вибачте. Але я думаю, що є деякі деталі з поля бою, які ви маєте почути від нас. Ми вдячні за це,
– висловився президент.

Також він сказав, що під час діалогу вели мову про протиповітряну оборону “повністю на нашій території”. Але не надав подробиць.

Зеленський подякував США, що вони все ж візьмуть участь у Саміті миру, нехай і не на рівні Байдена, а на рівні віцепрезидентки. Раніше мовилося, що замісить Байдена приїде Камала Гарріс.

Іще Байден заявив про додатковий пакет допомоги на 225 мільйонів доларів, щоб допомогти Україні реконструювати електромережу. Туди увійде і зброя, якою можна буде бити по Росії.

Американський президент вибачився за те, що Конгрес затримував допомогу нашій державі. Її було ухвалено тільки цього року, а Україна чекала на неї пів року. За цей час Росія збільшила свої сили та змогла піти в наступ на Харківщині.

Що зараз відбувається у Харківській області

Кореспондентка 24 Каналу Анна Черненко розповіла, що для жителів області є загроза мінування. На жаль, люди підриваються, коли відвідують кладовища, або працюють у полі, або відпочивають на річці. Росіяни розкидають міни-пелюстки, які дуже складно помітити.

Ворог підступний і мінує навіть дитячі іграшки. Одна з таких вибухнула в Ізюмі просто в руках у чоловіка.

Тому слід дослухатися до порад влади, якщо вона забороняє відвідувати певну місцевість, і пильнувати самим. Адже після звільнення регіону під час контрнаступу багато територій не було перевірено.

Rate article