“Не дай боже опинитися на вулиці”: стихія “поглинула” величезне місто за лічені хвилини, відео

Новини

ОАЕ накрила потужна піщана буря, райони Абу-Дабі та Дубай покрилися товстим шаром пилу, буквально «поглинувши» вулиці та хмарочоси.

У Мережі з’явилися кадри, схожі на кадри з фільму-катастрофи, як величезне піщане цунамі накриває всі будівлі.top.politeka.net

Очевидці також викладають фото, на яких через товстий пісок пилу не видно ані сонця, ані будинків, які розташовані трохи далі.

Через туман видимість в Абу-Дабі скоротилася до менш ніж 500 метрів, потім на регіон обрушився сильний дощ.

Зазначимо, що піщані бурі в ОАЕ явище досить поширене, а особливо у східних регіонах країни, які оточені безкрайніми пустельними просторами.

Додамо також, що пилові бурі несуть певну загрозу для людського організму – пісок і пилові частинки можуть проникати в дихальну систему і вплинути на неї негативно, що може призвести до респіраторних і легеневих захворювань.

«За тиждень і сліду від бурі не буде. Це не рф, де півтора роки б чухалися. Усі приберуть і відновлять моментом», «Скломийники, напевно, там у золоті ходять», «Ох, я бачила таке наживо, і це дуже страшно», «Це жесть! Була там, і коли ось така херня, сусіднього білдингу навіть не видно! Не дай Боже опинитися на вулиці, це все в легені!», – пишуть у соцмережах коментатори.

Оцените статью
Добавить комментарий