Не був у ТЦК – лікуєш подорожником, працюй за копійки і не чекай на допомогу: чоловікам почали жорстко урізати права, що далі

Новини

Опубліковано  Оновлено 

В період воєнного стану чоловікам крім паспорта необхідно обов’язково мати при собі військовий квиток

В Україні, військовий квиток став важливим документом, особливо під час воєнного стану. Його наявність стала обов’язковою для значної кількості населення, і відсутність цього документа може призвести до втрати багатьох прав та можливостей. По це виданню “Економічні новини” розповів керуючий партнер ЮК Winner Ігор Ясько.

З його слів, відтепер, щоб скористатися значною кількістю послуг та й не тільки, чоловіки призовного віку повинні мати при собі військовий квиток.

Зокрема, на планову госпіталізацію така категорія чоловіків може не розраховувати без військового квитка. звісно, якщо буде загроза життю, то під час надання невідкладної медичної допомоги цей документ питати не будуть. А якщо потрібно пролікувати хронічне захворювання, то госпіталізація може стати під питанням. Позаяк медична установа має передати дані до ТЦК про військовозобов’язаних, які перебувають на лікуванні.

Виникнуть труднощі при оформленні на нову роботу. Щоб отримати офіційну роботу в Україні, необхідно мати військовий квиток. Урядова постанова це чітко визначила.

Щодо отримання професійної або вищої освіти, то без наявності військового квитка або приписного свідоцтва, молодь не може бути прийнята до жодного вишу чи коледжу.

Загальні правила стосуються і статусу безробітних. Відсутність військового облікового документа призводить до неможливості отримання допомоги з безробіття. Є винятки для військовослужбовців та осіб, які перебувають у зоні бойових дій або тимчасової окупації.

Навіть одружитися або розлучитися неможливо без цього документа.Під час подання заяви про реєстрацію чи розірвання шлюбу, потрібно заповнити рядок “Стосунок до військової служби”. Це важливо для оформлення документів.

Стосовно виїзду за кордон, без сумніву, військовий квиток стає вирішальним документом, особливо під час дії воєнного стану. Однак наявність цього документа може дати певні можливості окремим громадянам.

Оцените статью
Добавить комментарий