Не бачимося, – дружина Віктора Павліка розповіла про стосунки з єдиною донькою співака

Новини

Блогерка Катерина Репяхова відверто відповіла, у яких відносинах вона перебуває з донькою Віктора Павліка. Зіркова дружина зізналась, що Христина ще не бачила свого наймолодшого брата.

Дружина українського співака поспілкувалася з шанувальниками в інстаграм-сторіз. Її запитали про стосунки з єдиною донькою Віктора Павліка – Христиною. show.24tv.ua

Які стосунки у Катерини Репяхової та доньки Віктора Павліка

Катерина Репяхова відповіла, що у неї та Христини – чудові стосунки. Однак донька співака ще не бачилась з братом Михайликом. Блогерка своєю чергою у ці справи не втручається.

Не бачимося. Чому не питайте. Я відповідаю за своїх родичів. З усіма моїми Михась бачиться. З Христиною ми в прекрасних стосунках. Але ініціативи від неї ніколи не було побачити Михася. Від Віктора Павліка теж (щоб вони побачилися). А я зі своїми ініціативами не лізу. Я ініціюю тільки зустріч з бабусею Шурою. Тому що це святе,– зізналась зіркова дружина.

Що відомо про доньку артиста

Христина – єдина донька співачка Віктора Павліка. Вона народилась від другого шлюбу музиканта зі Світланою, яка родом з Узбекистану. Артист прожив з обраницею 8 років, після чого вони розлучилися.

Зіркова донька веде непублічне життя. За словами Віктора Павліка, вона не пішла його стопами.

Христина одружилась та народила доньку у 2013. Вона взяла прізвище чоловіка – Василець. Зараз дівчині 37 років.

Rate article