Названий головний страх Путіна на тлі війни в Україні: “Він добре пам’ятає 1990-ті”

Новини

Володимир Путін не хоче, щоб хтось із російських генералів набрав популярності на тлі війни в Україні і в майбутньому впливав на політику в РФ.

Володимир Путін боїться надмірної популярності російських генералів, які задіяні у війні проти України. У зв’язку з цим федеральні ЗМІ замовчують дії вищого військового керівництва на фронті. У новинах із завидною регулярністю розповідають про “подвиги” рядових окупантів, проте навряд чи хтось із обивателів може назвати ім’я хоча б одного високопоставленого військового, що прославився. daily.dialog.ua

Медійних генералів у “спецоперації” немає.

Як стверджують джерела “Медузи”, Путін навмисне не дозволяє говорити про своїх генералів, щоб вони не вийшли з-під його контролю через надмірну медійну популярність.

Одне з джерел видання наголосило, що Путін “добре пам’ятає 1990-ті”, а тому не хоче появи “другого генерала Лебедя”.

Нагадаємо, за участю генерал-лейтенанта Олександра Лебедя, наприклад, вдалося заморозити конфлікт у Придністров’ї, а Молдова та влада невизнаної “республіки” уклали перемир’я.

У 1994 році генерал набув широкої популярності в РФ, а тому його слова про те, що введення російських військ до Чечні – “дурість і дурість”, а також конфлікт з міністром оборони РФ Павлом Грачовим зробили суспільний резонанс. І слід зазначити, що суспільство підтримало його.

Зараз пропагандистські ЗМІ навіть не повідомляють, хто саме керує російською армією, хоча бойові дії тривають уже 138 днів. Періодично в західних ЗМІ з’являються імена генералів, які займаються війною проти України, проте ці факти жодного разу не були підтверджені офіційною Москвою.

“Достатня кількість [росіян] підтримує “операцію”. Якби якийсь генерал постійно був на слуху, часто з’являвся в новинах, він би неминуче став популярним. Чи мало за що така популярність могла вилитися серед тих, хто підтримує війну”, — заявив співрозмовник видання. .

Наразі наділений владою генерал міг би закликати суспільство задуматися про мир чи навпаки, закликав би йти на Київ. Можливо, до бойового генерала багато хто б прислухався, а в Кремлі це нікому не потрібно.

Rate article