Навколо “Холостяка” розгортається скандал: чому глядачі просять забрати у Григорія Решетніка роль ведучого

Новини

Шоу “Холостяк” полюбилося, напевно, всій країні. Цього року воно повернеться на телеекрани разом із ведучим Григорієм Решетніком і новим головним героєм. Що ж зараз відбувається навколо нього?

Григорій Решетнік опинився в центрі скандалу

На подив, навіть зйомки ще не встигли розпочатися, а в мережі вже активне і навіть гучне обговорення. У центрі уваги, звісно, головний герой, учасниці шоу, а також і ведучий.

Новий холостяк викликав досить позитивну хвилю і отримав багато підтримки. Деякі дівчата в коментарях писали, що для них не було б проблемою інвалідність людини, адже в стосунках головне внутрішні якості.

Дещо інша думка складається про учасниць шоу. Багато глядачів вважають і висловлюють у коментарях думку, що юні дівчата приходять на шоу тільки заради піару. Зустрічаються навіть коментарі про те, що дівчатам не цікавий Олександр. А метою їх є саме показати і прорекламувати себе.

Григорій Решетнік опинився в центрі скандалу
Григорій Решетнік опинився в центрі скандалу

Так само критиці піддався і незмінний ведучий, який традиційно веде шоу, Григорій Решетнік. Хвиля хейту народилася через те, що раніше ведучий вів скандальне весілля екс-прокурора зі Львова. Його прозвали бенкетом під час чуми, два дні поспіль на ньому гуляли 500 гостей. Тоді Григорій зробив спробу виправдатися, але негативу виявилося занадто багато, і він вирішив не відповідати на такі коментарі.

Проте, зйомки нового сезону плануються вже на літо. Поки що Решетнік залишається ведучим і зйомки плануються саме з ним у цій ролі. Нагадаємо, що новим холостяком у цьому сезоні виступить справжній герой Олександр Будько, позивний “Терен”.

Він є військовим ветераном. На жаль, він втратив обидві ноги, але все ж залишається активним громадським діячем. Також він видав книжку “Історія впертого чоловіка”, в якій розповів про свій шлях на передову.

Rate article