Настав час нарощувати оберти: на який день після Великодня можна продовжувати роботу на городі та в саду

Новини

Відразу після Великодня настає “Світла тиждень” або “Світла Седмиця”, яку наші предки вважали часом радості, веселощів та відпочинку. Протягом усього цього тижня після свята Великодня люди обмінюються привітаннями “Христос Воскрес!” і отримують у відповідь “Воістину Воскрес!”. У зв’язку з цим постає питання у багатьох українців: чи можна займатися посівом та посадкою рослин, проводити роботи в саду чи на городі у цей період?

Докладніше про те, на який день після Великодня можна продовжувати роботу на городі та в саду, читайте у нашому матеріалі.

Хоча зазвичай “Світлий тиждень” присвячений відпочинку, візитам у гості та організації різних вечірок, церква не забороняє проводити роботу, у тому числі й садівницьку, у великодні свята. У Святому Письмі немає жодної заборони на це, хоча багато хто трактує це по-своєму, часто обмежуючи свої дії й переписуючи плани, відсуваючи важливу роботу на пізніше.

Якщо говорити про роботи на городі у травні, на цьому етапі вже можна розпочинати посів та посадку різних культур. У травні можна посадити картоплю, моркву, буряк, цибулю, а також посіяти горох, огірки, гарбуз, кабачки, квасолю. Також у травні настає ідеальний час для висаджування розсади помідорів, перцю, баклажанів, а також для посіву бобових та кукурудзи.

Отже, святий період після Великодня – чудовий час для проведення робіт у саду та на городі, якщо є на це потреба. Благословіть свою землю на добрий урожай і Бог пошле вам гідну винагороду.

Rate article