“Наші діти не виховані вбивати людину, а у кавказців це у крові”: Пенсіонерка зробила цинічну заяву на росТБ

Новини

На російському телебаченні не втомлюються дивувати по-справжньому цинічними заявами щодо війни в Україні. Зокрема, одна з російських пенсіонерок запропонувала відправляти на фронт більше представників кавказьких національностей, передають Патріоти України.

Як повідомляє Telegram-канал “Шукай своїх”, пенсіонерка в ефірі обурилася, що серед “мобіків” якось мало кавказців. Поки ЗСУ “мінусують” етнічних росіян, кавказці нібито торгують на ринках.

На переконання пенсіонерки, росіяни нібито “не виховані вбивати людину, а у кавказців це у крові”. “Ви подивіться у нас в республіці половина Кавказу тут молодих чоловіків! Чому їх не забирають на службу? Кавказців чому не забирають? Вони всі стоять, на ринках торгують, скрізь… А це ж молоді, здорові хлопці. Справа в тому, що інші нації – росіяни там … татари, башкири не виховані вбивати людину, а от кавказці, у них це в крові. Їх треба на фронт мобілізувати. Ось тоді буде справа швидше”, – заявила росіянка.

На цьому потік безглуздих заяв пенсіонерки не закінчився. Вона заявила, що знайшла причину величезних втрат РФ в Україні. Окупанти нібито гинуть сотнями щодоби, адже “не можуть у людину стріляти”. “Річ у тому, що наші хлопці гинуть не від того, що вони не можуть воювати, вони не можуть у людину стріляти, ви зрозумієте. Ми не виховали дітей так”, – заявила вона.

Оцените статью
Добавить комментарий