“Народу н*хера у нас. Командир роти – вже четвертий”: Окупант поскаржився, що війська РФ не готові до наступу ЗСУ (аудіо)

Новини

Російські окупанти втрачають хватку боротися зі Збройними силами України. Вони виснажені, причому як морально, так і фізично, і дуже бояться наступу захисників нашої країни. Про це свідчить телефонна розмова російського військового з родичкою, яку перехопило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Окупант поскаржився, що війська РФ не готові до наступу ЗСУ. На запитання жінки, як у нього справи, окупант одразу ж відповів, що не найкращим чином. “Тут же тривогу нам оголосили, хохли техніку звозять. До 25-го числа хочуть нас вибити. Наказ дано від америкосів. Коротше, тут зараз начальник вдень їде. Дивимося на них – тут піпець, взагалі”, – каже російський воєнний злочинець.

Також російський загарбник поскаржився на нестачу особового складу військових. “Народу н*хера у нас. Командир роти – вже четвертий командир взводу. Усі змінюються – людей убивають. У нас людей узагалі вже не залишилося”, – зізнався окупант.

А ще, за його словами, солдати голодують. “Жерти нічого, бл*ть, жратву цю хрінову… В нас з їжі часник, цибуля, сало потрібно. Каші нам не потрібні. Ми вже півтора місяця жеремо каші”, – поскаржився загарбник.

Оцените статью
Добавить комментарий