Напередодні Саміту миру диктатор знову почав погрожувати партнерам України, нібито вони граються з вогнем. За словами ГУР, це означає, що ми усе правильно робимо

Новини

Путін завжди бреше

Саме так представник ГУР МО Андрій Юсов прокоментувавв етері телемарафону вчорашню заяву російського президента Путіна, який попередив Західні країни, що вони граються з вогнем. Юсов наголосив, що кремлівський диктатор постійно бреше стосовно розв’язаної Росією злочинної війни проти України.

Ми чуємо кожного разу, коли виступає Путін, що він бреше. І з якою метою він це робить – маємо аналізувати. Зрозуміло, що це інструмент ІПСО, який використовується, в тому числі напередодні Саміту миру, який проводить Україна і міжнародна коаліція, партнери, вільні країни з метою врегулювати чесно та справедливо, зупинити агресивну війну Росії проти України,
— зазначив Юсов.

Мета Путіна

Юсов зазначив, що брехливі заяви кремлівського диктатора спрямовані на зрив оборонних зусиль України та допомоги від західних партнерів.

“Значить, все правильно робимо. Дипломатичні зусилля разом з оборонними, безпековими зусиллями ідуть в правильному напрямку, якщо особисто рот Путіна змушений про це говорити”, – додав представник ГУР.

Rate article