“Накрuває”: Алла Мазур висловилася про номер Аlyona Аlyona та Jerry Heil на “Євробаченні-2024”

Новини

Вона не могла стримати емоцій після побаченої репетиції співачок.

Вже завтра, 7 травня, відбудеться перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2024”. Представниці України Alyona Alyona та Jerry Heil заспівають свою пісню “Teresa & Maria”. Та після репетиції співачок, яка потрапила в мережу, телеведуча Алла Мазур не могла втримати своє захоплення.

Своїми емоціями від майбутнього номеру дуету на великій сцені в шведському місті Мальме вона поділилася у себе в Instagram.

“Той випадок, коли знову хочеться постити цю музику: навіть у наш скажено важкий час. Побачила відео з репетиції і розплакалася. Бо як не тримаєшся, як не зміцнюєш нервову систему… Бачиш оце пронизливе відображення того, що українці переживають ледь не щодня під ракетними обстрілами й тебе накриває”, – написала Мазур.

Кадр з репетиції співачок в Мальме / фото інстаграм Alyona Alyona
Кадр з репетиції співачок в Мальме / фото інстаграм Alyona Alyona

Телеведуча також відзначила роботу режисерки номеру – українки Тані Муіньо, яка працює з відомими зірками. Тому написала про свої враження так:

“Вона цією сценографією передала всі наші відчуття так, що мені тепер байдуже: яке там місце займуть наші. Бо цей маніфест на європейському зібранні – це вже наша перемога. Хай дивляться. Нехай слухають. Нехай і в них побіжать мурахи по шкірі. Може, задумаються: як це – триматися і не здаватися, коли на тебе суне велетенська воєнна махина. А ті, хто пообіцяв тебе підтримувати, ще рахують: дати трошки більше цієї допомоги, чи трошки менше і, чи варто поспішати, бо і самим ППО треба”.

Алла також закликала підтримувати українських артисток своїми голосами.

До слова, нещодавно Україна знову піднялася в букмекерському списку потенційних переможців. Зараз дуету Alyona Alyona та Jerry Heil пророкують третє місце серед 37 країн-учасників “Євробачення-2024”.

Alyona Alyona та Jerry Heil / фото інстаграм Alyona Alyona
Alyona Alyona та Jerry Heil / фото інстаграм Alyona Alyona
Rate article