“Над Путіним сміється вся Америка”, – з подачі Маска американці висміяли главу РФ

Новини

Особлива увага у мемах приділялася недоречно довгій та псевдоісторичній відповіді Путіна на запитання про причини нападу Росії на Україну.

Інтерв’ю Путіна американському журналісту Такеру Карлсону стало справжнім подарунком для користувачів соціальних мереж. Незвичайна поведінка та псевдоісторичні заяви російського президента породили лавину жартів та мемів, які захлеснули Twitter та інші платформи.

Все почалося з публікації Ілона Маска: напередодні глава SpaceX розмістив на своїй сторінці Twitter мем, у якому потролив Путіна.

“Найкраща відповідь на даний момент”– підписав Маск свою публікацію.

Мем Маска став каталізатором для справжнього цунамі гумору. Користувачі соціальних мереж під його постом з ентузіазмом підхопили естафету, створюючи нові й нові жарти та меми про інтерв’ю Путіна.

Особлива увага у мемах приділялася недоречно довгій та псевдоісторичній відповіді Путіна на запитання про причини нападу Росії на Україну. Користувачі Мережі висміювали спроби президента РФ виправдати агресію проти сусідньої держави, використовуючи історичні аналогії та сумнівні аргументи.

Висміюючи комічність Путіна в його псевдоісторичних спробах пояснити передісторію нападу на Україну, користувачі опублікували мем, де він звертається до часів динозаврів, доісторичної ери, на момент великого вибуху Всесвіту і навіть “Володаря кілець”.

 

 

blank
Rate article