Наближається «коротке замикання» Росії, – Невзоров

Новини

Сьогодні, 12 березня, легіон “Свобода Росії”, РДК та “Сибірський батальйон” зайшли до Курської та Білгородської областей РФ у рамках спільної операції. Зокрема, у Білгородській області, прорвавшись на танках, просуваються за кількома напрямками.

З самого ранку в Росії гармидер – вибухи, пожежі, НП. З цього приводу висловився російський публіцист Олександр Невзоров: “Держкордон прорваний, танки під прапором ЄС плющать чекістів, горять нафтобази, а літаки падають прямо на цвинтар. Будуються духові оркестри Вже готові транспаранти: “народ, який не хоче годувати свою армію – врятує від ожиріння багато генералів! “. Втім, веселуха. Що відбувається?
Це майбутнє привітно махає ручкою: передає росіянам привіт серця. Майбутньому, звичайно, вже хочеться якнайшвидше наступити, але воно розуміє, що публіку спершу треба «підготувати». Воно потихеньку привчає до запаху пожеж, крові та сховищ. Інших варіантів немає. Наближається «коротке замикання» Росії!

У Росії влада ввела заборону на публікації про роботу ЗС РФ і місця обстрілу в Курській області. Заборонено поширювати у ЗМІ та на будь-яких інтернет-ресурсах фото- та відеоматеріали про дислокацію та передислокацію ЗС РФ, військову інфраструктуру, критично важливі об’єкти, щоб не допустити ідентифікації місця їх знаходження.

Крім того, заборонено поширювати інформацію про місце обстрілу або попадання снаряда, використання зброї або засобів ППО та безпілотників, якщо зазначені дані дозволяють ідентифікувати тип, місце знаходження, запуск або траєкторію польоту.

Росіянам рекомендують убезпечити себе, підключивши до свого телеграму сповіщення про повітряні загрози: обстріли, БПЛА, дрони, вибухи, безпілотники, запуски ракет.

Білгородців також просять не знімати та не публікувати пересування військової техніки та військовослужбовців ЗС РФ, а також роботу ППО.

Rate article