“Нa жaль, мoя Гaлюcя зaгuнулa, бopeмocя зa Рoмчикa i мoлимocя”: тpaгeдiя у ciм’ї дeкaнa Львiвcькoї музичнoї aкaдeмiї

Новини

Унаслідок ракетного удару Росії по Вінниці 14 липня загинула дружина відомого баяніста, декана Львівської національної музичної академії імені М.Лисенка Галина Олексів. Син відомого баяніста Ярослава Олексіва Роман отримав тяжкі поранення.

За життя дитини наразі борються лікарі. Про трагедію розповів сам музикант.

“На жаль, моя Галюся загинула, боремося за Ромчика і молимося”, – написав Олексів.

Хлопчик під час ракетного удару перебував разом з мамою біля знищеного Росією медичного центру. Дитина отримала тяжкі поранення.

Галина з сином

“Ромчик у комі, з численними травмами (відкритий перелом плечової кістки, черепно-мозкова травма) та, на жаль, опіки тіла, лиця… Останнє, що він бачив, – як його маму присипало частинами будівлі медцентру… Про це він сказав медикам з швидкої. Він знаходиться в дитячій обласній лікарні Вінниці”, – зазначила подруга загиблої Анна Бутровська.

Хлопчик отримав тяжкі поранення

Згодом вона уточнила, що лікарям вдалося стабілізувати стан дитини, найближчими днями хлопчика можна буде перевезти до Львова. Попереду в нього тривале лікування, найімовірніше, за кордоном.

Родина Олексів

Тож друзі та знайомі родини звернулися до українців по допомогу у зборі коштів для порятунку життя дитини.

“Дуже прошу підтримати родину моєї подруги. Дати її сину шанс на здорове майбутнє. Всі зібрані кошти підуть на лікування Роми. І операції в подальшому”, – написала Бутровська.

Галина загинула, за життя Ромчика триває боротьба

Вона також опублікувала номери банківських карток батька хлопчика, Ярослава Олексіва, а також бабусі дитини, Лідії Ковальчук:

4149 4993 4362 9059 (Ярослав Олексів)

5168 7451 0913 6553 (Лідія Ковальчук)

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий