На ранок! Термінове повідомлення СБУ: жалюгідний план Путіна, відомо все! ЗСУ готові, знищити всіх!

Новини

Росіяни могли б провести, мовляв, “референдуми” не у вересні, а вже зараз, але “тягнуть гуму”.

У розумінні президента країни-агресора Росії Володимира Путіна, ймовірно, є якийсь крайній термін, до якого Москва планує завершити війну проти України. Складно пояснити, виходячи з логіки, ситуацію, коли росіяни могли б провести так звані “референдуми” вже зараз, проте відкладають плани на вересень. korupciya.com

Про це заявив колишній співробітник СБУ, експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак.

У ефірі 24 каналу він висунув припущення, згідно з яким у Путіна є певні уявлення щодо термінів завершення війни з Україною. За його словами, на це вказує відкладання Москвою планів, пов’язаних з анексією захоплених територій, на осінь.

“У мене є припущення, що у Путіна є дедлайн щодо ведення цієї війни проти України. Це не вкладається в логічні пояснення. Навіщо відкладати на вересень місяць ці “референдуми”, коли можна було б помахати прапорами і зробити це зараз. Однак росіяни “тягнуть гуму”, – підкреслив Іван Ступак.

Нагадаємо, раніше у Головному управлінні розвідки України розповіли, що Росія провалила свій головний план, який полягав в окупації всієї держави. Однак агресор має намір “приєднати” до РФ вже захоплені українські землі. Пожвавлення таких процесів фіксують у Донецькій, Луганській та Херсонській областях. Там, ймовірно, готують проведення так званих “референдумів”. “Заходи” планують провести 11 вересня.

Оцените статью
Добавить комментарий