На Одещині розікрали кошти, які виділила Румунія: деталі корупційної схеми на 8 мільйонів

Новини

У ході розслідування поліцейські на Одещині виявили ще двох осіб, причетних до цієї справи.

На території Одеської області розкрили дії злочинної групи, яка незаконно присвоїла понад вісім мільйонів гривень грантових коштів, призначених для проєкту будівництва каналізації в місті Ізмаїл. Про це повідомили у Головному управлінні Нацполіції Одеської області.

За даними слідства, зазначені кошти були виділені Румунією Україні для управлінських послуг у рамках проєкту реконструкції каналізаційних мереж та створення резервного трубопроводу в Ізмаїлі. Три особи, включаючи менеджера проєкту та двох директорок комерційної структури, стали підозрюваними у розкраданні коштів.

У жовтні 2023 року менеджера проєкту, який є директором одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, було повідомлено про підозру. Вважається, що він розробив план з заволодіння грантовими коштами, використовуючи комерційну структуру, яку він сам створив.

“З 2019 року підконтрольні фігуранту особи складали неправдиві акти про надані послуги з управління державним проєктом. Сам фігурант затверджував фіктивні документи. За такою схемою на рахунки комерційної структури було перераховано понад 8 000 000 гривень”, – йдеться у повідомленні.

blank

Під час розслідування поліцейські виявили ще двох осіб, причетних до цієї справи – директорок комерційної структури. Зараз всім трьом оголошено підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 3 та 4 ст. 191 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до восьми років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

blank
Rate article