На клумбі троянди, на городі – ананас: Тіна Кароль висадила екзотику на обійсті та вже збирає врожай

Новини

Тіна Кароль частенько робить фоторепортажі з власного городу. На обійсті у співачки є і полуниця, і черешня. Завжди достигають овочі. Тепер же зірка вразила новиною – виростила навіть ананас.

Тіна Кароль виростила ананас

Тіна Кароль похвалилася цьогорічним урожаєм. На грядках вже наливаються силою огірки. А доріжка до городу пролягає крізь гарний розарій. Та співачці закортіло мати щось екзотичне, от і спробувала виростити… ананас.

На диво, заморський фрукт добре прийнявся в українському чорноземі. Він навіть дав перші плоди. Тіна й назву для цього сорту придумала, назвавши плоди “київськими ананасами”.

Тіна Кароль виростила ананас

Зірка частенько проводить віртуальні екскурсії власним обійстям. Тож окрім ананасового раю можемо побачити ще й трояндовий. Кароль сама була приголомшена, як гарно розквітли червоні троянди в арці.

Ще й пелюсток насипали на кругленький острівець. Тож вийшло просто ідеальне місце для освічення в коханні. Та в цьому райському куточку можна навіть давати шлюбні обітниці один одному!

Тіна Кароль виростила ананас

А після розпису пити шампанське з екологічно чистим ананасом із власної грядки. Одним словом, для щастя усе готове. Столи ж ломитимуться від наїдків, зготовлених з овочів та фруктів, вирощених дбайливими ручками господині.

Десь у цьому трояндовому буянні приховується 3-поверховий будинок знаменитості. Оскільки довелося планувати все самій, у Тіни все продумано до найменших дрібниць. Тут і спортивна зала, і басейн. Навіть виділено кімнату для численних статуеток, які співачка отримувала у конкурсах.

blank
Тіна Кароль виростила ананас

Всі концертні сукні та вишукане взуття до них теж акуратно розміщені у гардеробній. За цим одягом можна простежити всю сценічну діяльність артистки. На 3 поверх зазвичай гостям зась.

У цій царині міститься спальня Тіни, в якій вона розмістила не лише велике зручне ліжко, але й поставила посеред кімнати ванну. А ще знайшлося містечко для білого рояля. Тож усе, що потрібно, завжди під рукою.

Rate article