На Чернігівщині чоловік вибрався з могили після того, як його розстріляли росіяни

Новини

Микола та троє його братів потрапили у полон до росіян після окупації села, пройшли три доби допитів та розстріл. Микола вижив – куля пройшла через щоку навиліт. Після деокупації журналісти Суспільне Чернігів знайшли чоловіка, який розказав свою історію, передає Репортер.

18 березня до братів у будинок зайшли росіяни з обшуком, знайшли форму ЗСУ молодшого брата Євгена та дідові медалі. Зі слів Миколи це і стало причиною майбутніх катувань та розстрілу.

Євгена вивели на вулицю, поставили на коліна та почали бити дубинкою, яку він сам і зробив. Хлопцям зав’язали очі, кинули у військову машину та вивезли з села. Росіяни його з братами відвезли у село Вишневе на територію пилорами.

Там братів тримали три дні. Потім повезли на розстріл. Двом його братам і йому росіяни вирили могилу. Усім трьом зв’язали руки, ноги та очі та вистрелили в голову, потім прикидали землею. Микола вижив і зміг вибратися звідти.

Попри зв’язані ноги та руки Микола вибрався з могили. Він пішов пішки до найближчого села і минув російський блокпост. Там його прихистила місцева жителька.

До свого села Микола Куліченко пройшов пішки 40 кілометрів. Лікарі його обстежили вже після деокупації. Виявили два зламаних ребра.

Оцените статью
Добавить комментарий