На Брянщині неспокійно..починають прокидатися?.. Російський добровольчий корпус взяв відповідальність за “атаку ДРГ” в Брянській області (відео)

Новини

Російський добровольчий корпус заявив про захід на територію Брянської області РФ з метою “показати співвітчизникам, що надія є, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом”.  unian.ua

“Ну що, друзі, ось і сталося. Російський добровольчий корпус перейшов державний кордон Російської Федерації. Ми не воюємо з цивільними, не вбиваємо беззбройних. Тепер прийшов час звичайних громадян Росії зрозуміти, що вони не раби. Піднімайте бунт, бийтеся”, – говорить військовий на відео, опублікованому в Telegram-каналі РДК.

Позаду бійців можна побачити вивіску Любечанського фельдшерсько-акушерського пункту, що у селі Любечане в Брянській області РФ.

У ГУР Міноборони України назвали ситуацію в Брянській області «продовженням трансформації Росії, її очищенням та звільненням від диктатури Путіна».

«Можливо, росіяни починають прокидатися», – прокоментував представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов.

Російські ЗМІ повідомили, що у Росії через інцидент збирається Рада безпеки, але у Кремлі це офіційно спростували. Втім, Путін скасував поїздку до Ставропольського краю і «отримує постійні доповіді по лінії силових відомств», повідомив його речник Дмитро Пєсков.

Оцените статью
Добавить комментарий