На Алтаї загорілася секретна резиденція Путіна: що відомо (фото)

Новини

У російському МНС відмовилися коментувати пожежу.

У четвер, 30 травня, одна із будівель резиденції президента РФ Володимира Путіна в Онгудайському районі російської республіки Алтай майже повністю згоріла.

Про це повідомляє видання “Сирена” з посиланням на фото пожежі, які опублікували блогер Амір Айташев і активістка Аруна Арна.

У розмові із журналістами видання Айташев уточнив, що опубліковане ним фото було зроблено сьогодні.

Пожежа в резиденції Путіна на Алтаї / Фото: Telegram-канал Сирена

Сервіси перевірки фотографій, якими скористалася редакція, не виявили на кадрах слідів обробки.

Оперативний черговий ГУ МНС у Республіці Алтай не став відповідати на запитання кореспондента про загоряння в Онгудайському районі за останню добу.

Що відомо про резиденцію Путіна на Алтаї

Інформація про таємниче будівництво для “вищих осіб держави” в Онгудайському районі на Алтаї з’явилася в 2010 році, на цей проєкт витратили до 3 мільярдів рублів.

Офіційно це санаторно-курортний комплекс “Алтайське подвір’я”, що належить “Газпрому”.  Про зв’язки комплексу з Путіними неодноразово розповідали місцеві опозиційні діячі.

Пожежа в резиденції Путіна на Алтаї / Фото: Telegram-канал Сирена

Відомо, що до комплексу входить спецгосподарство з обгородженими лісовими територіями та фермою для розведення алтайських оленів маралів. За повідомленнями журналістів, Путін полюбляє оздоровлюватися у пантових ваннах, для приготування яких використовують екстракт пантів – м’яких незакостенілих рогів маралів.

За неперевіреною інформацією тут також розташований так званий “бункер Путіна”, де нібито можуть розміститися до 100 тисяч людей.

Rate article