”Ми розуміємо статус Петербурга, але зробити нічого не можемо”, – Кремль про атаки дронів

Новини

У РФ зізналися, що не можуть повністю захистити північну столицю від атак безпілотників.

Учора, 1 лютого, в інтерв’ю “Парламентській газеті” голова оборонного комітету Держдуми РФ Андрій Картаполов розповів про безсилля російської ППО перед ударами дронів. При цьому депутат також заявив, що ЗСУ нібито готові завдавати ударів по об’єктах культури та архітектури міста, інформує канал.Україна 365“.

Фактично глава оборонного комітету російського парламенту зізнався у неможливості захистити Ленінградську область щодо безпілотників. За його словами, у МО РФ на сьогоднішній день немає достатніх ресурсів, щоб повністю захистити Санкт-Петербург від БПЛА.

Картаполов чудово розуміє статус північної столиці, але визнає, що поки що в Кремлі нічого з атаками дронів вдіяти не можуть. Щоб створити над Петербургом непроникний щит, необхідно відкликати ППО з Виборга, Царського села та інших населених пунктів.

Більше того, у Держдумі РФ впевнені, що ЗСУ атакуватимуть не лише військові об’єкти, а й будівлі архітектури та культури, то це постійно робить армія Путіна в Україні.

2024 року безпілотники стали активно “відвідувати” і Ленінградську область. Перша “ластівка” припала на 18 січня, коли дрон впав у районі “Нафтового терміналу” біля Петербурга.

Друга атака безпілотників припала на 21 січня, коли сильно постраждав термінал “Новатек”, який належить другу Путіна – Геннадію Тимченку.

Тільки після цих подій МО РФ почало стягувати до Ленінградської зони системи ППО.

Rate article