‘”Мужики, я ледве пішов з-під удару”, – у Білгороді вибухи, є прильоти –

Новини

Вранці російський Бєлгород потрапив під удар, очевидці повідомляють про прильоти.

У суботу, 16 березня, російський Бєлгород сколихнули сильніші вибухи. ППО РФ намагалася перехопити удар.

У мережі вже з’явилися кадри наслідків ранкової події. Вони доступні на Telegram-каналі “Україна 365”.

Приблизно о 8-й ранку за місцевим часом губернатор Білгородської області В’ячеслав Гладков звернувся до жителів із терміновою заявою. Він повідомив, що активовано сирену ракетної небезпеки і закликав цивільних терміново сховатися в коридорах та туалетах.

Незабаром почали лунати вибухи. Відомо про щонайменше кілька прильотів у районі педагогічного коледжу в південній частині міста. Постраждали житлові будинки та автомобілі.

Жителі Білгорода, які опинилися поряд із місцем вибухів, були сильно налякані. Вони почали масово ділитися у Мережі кадрами наслідків НП.

Чоловіки, так взагалі, це бак тече. Тут п**дець, я ледве пішов з-під удару… Туди геть в**ало! (…) На педколеджі в**ало! (…) Я підуїл! Чоловіки, пі**ц!– кричав один із очевидців.

Наслідки досі невідомі. Гладков мовчить. А ось Міноборони Росії оперативно відзвітувало про нібито перехоплення 8 снарядів RM-70 Vampire над Білгородською областю. Ймовірно, саме внаслідок роботи російської ППО постраждав Бєлгород.

Уточнимо, що останніми днями Російський добровольчий корпус (РДК), Легіон “Свобода Росії”, а також Сибірський батальйон, що воюють за Україну, закликають жителів прикордоння в Білгородській області терміново евакуюватися в безпечне місце. У цьому районі тривають сильні бої. Білгород майже щодня опиняється під атакою.

Rate article