“Можуть співати чи на городі працювати”: не цураються лопати Тіна Кароль, Альона Альона, Тарас Цимбалюк

Новини

Зірки здатні не лише красуватися на сцені. Вони залюбки роблять перепочинок від виступів, виходять на город і з задоволенням порпаються на грядках. Хто не боїться взяти до рук лопату чи сапу?

Знаменитості не соромляться горбатитися на городі

Alyona Alyona

Реп-зірка народилася у невеликій Капітанівці на Кіровоградщині. Згодом родина переїхала до Баришівки. Тож дівчина, хоча і стала справжньою зіркою й підкорила всю Європу, не забула минулих справ.

Знаменитості не соромляться горбатитися на городі

Тож коли приїжджає відвідати батьків, Альона Савраненко перевдягається у робочий комбінезон і простує на город. Не цурається жодної роботи. Якщо потрібно, то і гній поміж грядок лопатою розподілить.

Тарас Цимбалюк

Зірка “Спіймати Кайдаша” народився у Корсунь-Шевченківському на Черкащині. Отже, коли приїжджає відвідати батьків, допомагає рідним, чим може. Ось і цього разу вийшов із мамою на город із потрібними інструментами.

Знаменитості не соромляться горбатитися на городі

Тож гуртом боролися з бур’янами, які заважають жити культурним рослинам. Певно, фізична праця припала знаменитому чоловіку до вподоби, оскільки він порадив підписникам свого Інстаграму:

“Цінуйте кожну мить!”

Тіна Кароль

Доля склалася так, що будинок, подарований чоловіком на честь народження сина Веніаміна, Тіні Кароль довелося доводити до ладу самотужки. То й виділила чимало місця для городини та дерев. Тепер зірка лише встигає збирати врожаї.

blank
Знаменитості не соромляться горбатитися на городі

За полуницею йдуть черешні, а там і кабачки з баклажанами на підході. У золотих руках Тіни плоди дав навіть ананас. Співачка залюбки робить фоторепортажі з власного обійстя. Та показує на лише квітучі троянди, але й як сама копирсається на грядках, не шкодуючи дорогого манікюру.

Rate article