Можемо залишитись без світла, але не без волі. Зеленський привітав з Днем гідності та свободи

Новини

Українці готові віддати все за перемогу над державою-агресором. Вони можуть залишитися без світла та гарячої води, але ніколи не залишаться без волі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звернення президента України Володимира Зеленського до Дня гідності та свободи.

Він наголосив, що українці готові віддати останнє, аби український військовий гідно виглядав, воював та перемагав.

“Усі побачили, який у нас народ! Готові віддати останнє. Готові стояти до останнього. Не втратили гідності. Мужності. Віри в себе. І об’єдналися. Щоб не втратити волю. Не втратити незалежність. Не втратити Україну. Можемо залишитися без грошей. Без бензину. Без гарячої води. Без світла. Але не без волі. І це залишається незмінним”, – сказав президент.

Зеленський пригадав своє тогорічне звернення до Дня гідності та свободи, у якому він говорив, що українці заплатили й продовжують платити за свободу дуже велику ціну. Він зазначав, що ми ніколи не забудемо тих, хто віддав життя за Україну, та ніколи не пробачимо тих, хто позбавив їх життя і хотів позбавити нас волі.

Відтоді багато чого змінилося – на українській землі з’явилися воронки, у містах і селах – блокпости та їжаки. На вулицях буває темно, а у домівках – холодно.
“Змін багато, але вони не змінили найголовнішого. Бо найголовніше – не ззовні, а всередині. І це залишається незмінним. І тому ми витримаємо. Ми вистоїмо”, – додав президент.

Нагадаємо, раніше Зеленський пропонував українську формулу миру, яка полягає в гарантіях радіаційної, ядерної, продовольчої та енергетичної безпеки, а також виведенні російських військ з території України.

Президент зазначив, що формулу сприймають у світі надзвичайно позитивно, вона цілком конструктивна й реалістична.

Оцените статью
Добавить комментарий