«Моя глибока провина в тому…!»: Юлія Тимошенко розповіла, за що відчуває відповідальність

Новини

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що весь час була у глухій опозиції в політиці і жаліє лише про те, що не змогла бути сильнішою за тих, хто їй протистояв.

Про це вона розповіла у програмі «Різні люди».

«Тільки безумці не відчувають частини своєї відповідальності. Або негідники. Я не просто відчуваю частину своєї відповідальності, я не можу собі пробачити, що я не змогла впоратися з величезною системою, яка стояла проти. Я не змогла з нею впоратись, і я визнаю просто цю свою слабкість», – стверджує Юлія Тимошенко.  politeka.net

Як пояснює політикиня, проти неї стояла система, озброєна каналами телебачення, мільярдними грошей, пропагандистськими машинами і системою влади. А коли вона прийшла в політику, нагадує гостя програми, вона була ніким, прийшла туди, подивилася, що відбувається, і спробувала проти цього повстати, а система всі 20 років її зачищала.

Зокрема, зазначає вона, важко знайти ще одного прем’єра, якого двічі кидали за ґрати, але, якби вона було іншою, то й не була в опозиції. Як зазначає політикиня, вона була у настільки глухій опозиції, що із 300 законопроєктів, які їй вдалося провести через уряд, не прийняли жоден.

«Моя глибока провина в тому, що я не змогла бути сильнішою ніж ті, хто проти мене стояв. І вони, безумовно, мене закопали як політика і притрусили земелькою. У них усе для цього було. Мені дуже шкода і соромно, що, знаючи, як правильно будувати систему управління державою і як правильно будувати ті сфери, які для нас життєво важливі, я просто не змогла це пробити. Дещо вдалося, але цього дуже мало», – пояснює Юлія Тимошенко.

Rate article