Путінська армія не залишає спроб скинути до Дніпра плацдарм Сил оборони України на лівобережжі Херсонської області. За останній рік село Кринки – своєрідний центр цього плацдарму – перетворилося на руїни будинків із підвалами.

Наші бійці працюють у важких умовах, але їм вдається утримувати позиції та поступово розширювати плацдарм.

Так, бійці показали ліквідовані російські морпіхи, які спробували провести штурм. Кадри з поля бою показала українська 36 окрема бригада морської піхоти.

На відео наші морпіхи доглядають тіла окупантів.

“Група штурмовиків залишиться назавжди у селі Кринки. Еліта їхня, морська піхота”, – розповідають на відео українські військові.

Під час огляду документів з’ясувалося, що росіяни підписали контракти з російською морською піхотою лише кілька місяців тому. Відомо, що з російського боку у цьому напрямі воює 810-та окрема гвардійська бригада морської піхоти армії Росії.

Документи ліквідованих російських морських піхотинців у селі Кринки на Херсонщині.

У цьому напрямку активно використовуються ударні та розвідувальні безпілотники. Із правого берега Дніпра плацдарм прикриває українська артилерія.

Тим часом армія РФ активно використовує авіацію для підтримки військових на передовій, переважно випускаючи боєприпаси за межами досяжності української системи протиповітряної оборони.