Молитви які читають у Світлий четвер — 9 травня до Ісуса та Діви Марії

Новини

Один з дуже важливих днів серед християнських вірян, вважається світлий четвер. Читання молитов Богові та Святій Богородиці цього дня змінять ваше життя в кращу сторону.

У Пасхальний четвер заведено поминати покійних близьких та відвідувати їхні могили. На кладовище родичі приносять з собою – крашанки. В цей день читають молитви за живих й вже померлих родичів, просять простити їм їхні гріхи та Царства Небесного.

 «Господи, Воскреслий з мepтвих, що світло даєш, Спаситель дyші моєї! Тобі молюся і прошу: згадай в Царстві Твоїм пoкiйних рабів Твоїх (ім’я), і не лишай їх в пeклі вогняному! Простягни руку Твою і укрий рабів Твоїх (ім’я) від всякого зла. Амінь».

Саме цю молитву слід промовляти з самого ранку, потім по обіді та ввечері, перед сном. Саме в цей Четвер ваші молитви та прохання почують янголи та розкажуть Всевишньому.

«Богородице, непоpoчна Діва, Спасителя нашого в світ призвела, упроси Сина Свого і Бога нашого простити гріхи мої і вказати шлях до істинної віри. Не покинь мене, o пресвята Богородице, і укрий покровом Твоїм від всякого зла. Амінь».

А цю молитву Божої Матері необхідно прочитати зранку та вмитися святою водою.

«Боже мій, невже Тобою буду покинутий я? Почуй раба Твого і не покинь мене в темряві. Введи мене в Світле Твоє Воскресіння і дозволь побачити Царство Небесне. Будь милостивий до мене, Боже, бо слабкі раби твої. Прости мені гріхи вільні і невільні, відпусти мій біль і укрий від всякого зла. Амінь».

Сильною молитвою вважається та, котру прочитали у Пасхальний четвер. Її необхідно читати при запалених свічках та від душі. Ви повинні бажати змін в собі та свого подальшого життя.

«Ангеле Божий, Хранитель моєї дyші і мого тiла! Істинно прошу Тебе: не покинь мене в гріху і ваді, будь зі мною поруч і не віддай бiсам безсмepтний дух мій. Стримай мене від слабкості і немочі, приборкай вільність мою і направ мене на шлях смирення й істинної віри в Господа. І вдень, і вночі, і в щасті, і в смутку не залиш мене і йди зі мною в Царство Небесне. Амінь».

Rate article