Мольфар Макс Гордєєв розкрив потужну молитву, щоб вирватися з пор0чного к0ла лінощів

Новини

Відомий український мольфар Макс Гордєєв на своїх сторінках в соціальних мережах часто ділиться з підписниками важливими рекомендаціями, які здатні покращити їх життя.

Так, він озвучив потужну молитву від ліні.

Мольфар зазначив, що ви можете читати цю молитву про звільнення душі від демонів лінощів щоразу, коли відчуваєте потребу подолати прокрастинацію і прийняти більш цілеспрямоване і продуктивне життя. Вона має сенс у моменти самоаналізу і коли ви бажаєте отримати божественну допомогу, щоб вирватися з порочного кола ліні.

Мольфар Макс Гордєєв
Мольфар Макс Гордєєв

Молитва про звільнення душі від демонів ліні звучить так:

Небесний Творець,

Я приходжу до Тебе, визнаючи муки лінощів, які охопили мою душу, перешкоджаючи моєму потенціалу та меті. Я визнаю млявість і зволікання, які утримували мене від прийняття життєвих можливостей. Сьогодні я шукаю Твого божественного керівництва і сили, щоб звільнити мою душу від демонів лінощів.

Дай мені мотивацію вирватися з кайданів неробства і прийняти обов’язки та можливості, які Ти мені дав. Наповни мене пристрастю та енергією, необхідними для того, щоб жити цілеспрямованим життям і реалізовувати себе.

Допоможи мені подолати бар’єри, які лінощі поставили на моєму шляху, замінивши їх старанністю і рішучістю. Нехай я знайду натхнення в Твоєму Божественному плані для мого життя і буду прагнути до досконалості в усьому, що роблю.

Допоможи мені усвідомити, що справжній відпочинок приходить не від бездіяльності, а від життя, узгодженого з Твоєю волею. Нехай я використовую свій час і таланти, щоб прославляти Тебе, приносити користь іншим і позитивно впливати на світ.

Небесний Творець, молюся за звільнення моєї душі від демонів лінощів. Наповни мене оновленим почуттям мети, мотивації та прагненням до життя, сповненого сенсу.

В ім’я Твоє підношу цю молитву, покладаючись на Твоє наставництво і благодать. Амінь.

Оцените статью
Добавить комментарий