“Ми — країна-переможець”: президент Азербайджану звинуватив Росію та Вірменію у порушенні угоди щодо Нагірного Карабаху

Новини

Міноборони Росії не виконало своєї обіцянки забезпечити виведення вірменських військових із Нагірного Карабаху до червня 2022 року.

Росія та Вірменія порушують угоду про врегулювання війни у Нагірному Карабаху – невизнаній “республіці”, яка належить до території Азербайджану. Зокрема, досі не відбулося виведення вірменських військ з території, яка стала причиною військового конфлікту. ТСН

Таку заяву президента Азербайджану Ільхама Алієва цитує в п’ятницю, 15 липня, агентство  Інтерфакс-Азербайджан.

За словами Алієва, Міноборони Росії обіцяло забезпечити виведення вірменських військових із Нагірного Карабаху до червня 2022 року, але не зробило цього. Азербайджанський лідер також звинувачує Вірменію в ухиленні від виконання угоди 2020 року, за якою країни припинили війну за Нагірний Карабах, зокрема, відмовляється виводити своїх військових.

“Ми – країна-переможець, ми відновили свою територіальну цілісність. Якщо Вірменія не хоче виводити свої війська з території Азербайджану, то нехай відкрито про це скаже. Ми знатимемо, що нам робити в цьому випадку… Якою буде наша відповідь? Напевно, про це зараз недоречно говорити”, – сказав з цього приводу Ільхам Алієв.

Оцените статью
Добавить комментарий