Мережу здивував українець, який їздить містом на дивані: король доріг

Новини

Немає такої людини, яка не пам’ятала б народну казку східних слов’ян “За щучим велінням”, де головний герой Ємеля-дурень пересувається на санях без коня, а згодом керує грубкою, адже через свою лінощі дуже не хоче залишати улюблену лежанку. На Тернопіллі люди побачили сучасну інтерпретацію цієї казки.

Пише Хайзер .

Так стало відомо, що переселенець-винахідник із Слов’янська Аркадій Фішман сконструював диван на колесах. Чоловік їздить на своєму винаході вулицями Заліщиків, чим викликає інтерес і у місцевих жителів, і правоохоронців.

“Вирішив зробити щось цікаве, щоб підбадьорити людей. Думав, що таке зробити, на чому буде зручно їздити. Як відомо, найзручніше – бути на дивані”, – розповів чоловік журналістам.

Відомо, що швидкість пересування дивана – 10 кілометрів на годину. При цьому приблизна довжина дивана на колесах досягає двох метрів, ширина – 80 см, а висота – понад метр. Цікаво, що винахідник сам продумав розміри, придбав необхідні матеріали та зробив конструкцію, схожу на диван.

Щоб змусити рухатися те, що за задумом має стояти у квартирах, Аркадій Фішман вбудував двигун, акумулятори та контролер. Винахідник заявив, що його транспортний засіб не підлягає реєстрації, адже не дотягує до необхідних показників, зазначених у законі.

За словами Фішмана, під час кількох поїздок на дивані його знімав на камеру майже кожен мешканець Заліщиків. Зупинялися й машини, щоби подивитися на диван. Тож своєї мети винахідник досяг.

Одне відео незвичайного транспорту було знято із салону автомобіля, який рухався в одному напрямку із чоловіком на дивані.

Його опублікувала Галина Українка.

На опублікованому ролику TikTok видно, як величезний блакитний диван рухається смугою. Водій “транспорту”, одягнений у чорний класичний костюм, керує так, ніби у цьому немає нічого дивного.

“Дивні експерти дісталися нас”, – прокоментувала ролик жінка.

У коментарях користувачі оцінили цю чудо-машину:

Ось я розумію “мерседес”!

Хочу на такому на роботу їздити

Таксі

Тепер відомо, що диван знаходиться на ремонті. Інформацію про це поширив у вівторок у Фейсбук вокаліст гурту “Медовий полин” Костянтин Дунець, який ремонтує цей саморобний транспорт.

“Десятого березня хлопці взяли прокотитися диван і поламали його. Він зараз перебуває у мене на зберіганні”, – каже Костянтин.

Оцените статью
Добавить комментарий