Маша Єфросиніна жорстко висловилася про деяких українців: “Коли усілякі особи…”

Новини

На своїй сторінці в Instagram Марія розповіла про один із моментів інтерв’ю українського захисника Дениса Квебека, який особисто її дуже сильно зачепив. politeka.net

“Так, я говорила і говорю, що воювати або ні – то особиста справа кожного цивільного чоловіка. Всі різні, у всіх свої обставини життя та своя сила психіки. Також я сильно намагаюся притримуватися даної собі обіцянки – не засуджувати та не ср@тися зі своїми під час цієї страшної війни, яка і так нас всіх вбuває ментально! Вбuває! Це Факт!

Я навіть навчилася опановувати себе, коли усілякі пухлопuкі особи чоловічої статі сидять перед камерою, і єдиною своєю «важливою справою для країни» вважають знімання своїх мерзотних гіmноблогів, які базуються на наклепах та образах та провокують лише розпалювання агресії всередині країни!”, — пише Маша Єфросиніна.

Але, як зізнається ведуча, вона досі не може спокійно сприймати те, що деякі люди живуть так, ніби війни немає, а тисячі українських добровольців мусять захищати їх ціною своїх життів.

“Я просто ох*їв@ю в столичних закладах, коли бачу, як потворно поводяться деякі пихаті бізнесмени, просто продовжуючи так само веселитися на широку, як жили до великої війни.. Веселіться вже вдома! У всіх зараз телефони! Вашу поведінку бачать потім на відео наші воїни. Більшість з них вже рік без ротації сидять в окопах і гuнуть, гuнуть, гuнуть…. Повсюди трагедії та сmерті… Має ж бути елементарна совість! Тож підіть, запишіться хоча б в тир.. Та приведіть себе в більш менш фізичну форму. Війна, нагадую, в розпалі….Хто зна”, — додала Єфросиніна.

Оцените статью
Добавить комментарий