Марічка Падалко відверто розповіла про стосунки з благовірним: що заважає бути щасливою з Єгором Соболєвим

Новини

Завжди скромна Марічка Падалко раптом дала дуже відверте інтерв’ю, в якому торкнулася найінтимніших проблем, які виникають у стосунках із чоловіком Єгором Соболєвим.

Як Марічка Падалко з Єгором Соболєвим розв’язують інтимні проблеми

Марічка Падалко рідко говорить про особисте, але Мирославі Мандзюк вдалося розговорити телеведучу каналу 1+1. І ось що розповіла дружина Єгора Соболєва. Виявляється, головною проблемою у стосунках між подружжям є не стільки відстань, на якій вони зараз перебувають, а неможливість побути наодинці один з одним під час рідких зустрічей.

Як Марічка Падалко з Єгором Соболєвим розв’язують інтимні проблеми

Звісно, перебування у лавах ЗСУ дещо змінило характер глави родини. Коли син у присутності батька підняв дрон fpv, Єгор дуже жорстко відреагував. Михайло навіть образився на татуся за це, але військові дуже чітко усвідомлюють небезпеку від таких штук, тому таке й сталося.

Як Марічка Падалко з Єгором Соболєвим розв’язують інтимні проблеми

У подружжя двокімнатна квартира. А мають вони трьох дітей-підлітків. Тож усамітнитися буває доволі проблематично. Дачний будинок – теж не варіант. Адже його зроблено з дерева, й там дуже сильна акустика, тому кожен рух розлітається луною по всьому будинку. Марічка зізналася, що іноді їм з Єгором доводиться проводити час у машині, насолоджуючись, бо більше ніде.

blank
Як Марічка Падалко з Єгором Соболєвим розв’язують інтимні проблеми

За тривалої відсутності чоловіка Падалко переймає на себе всі керівні зобов’язання у родині. Коли Соболєв приїжджає у нетривалу відпустку, Марічці потрібно кілька днів, щоб перебудуватися й перекласти всі важливі рішення на його плечі, а самій хоч трішечки розслабитися.

Тим часом пристрасть на відстані тільки загострюється, тож про емоційне вигорання у стосунках між ними мова не йде. У жінки є мрія – повернути своїм перлам колишню чутливість. Адже після трьох пологів ця частина тіла в Падалко асоціюється виключно з годуванням дитинки, а не об’єктом, яким повинен цікавитися чоловік.

Rate article