Макс Чмерковський розсекретив стать третьої дитини

Новини

Танцівник разом із коханою влаштував гендер-паті.

Український хореограф Макс Чмерковський та його дружина, танцівниця Пета Маргатройд, нарешті розсекретили стать третьої дитини.

Подружжя влаштувало гендер-паті, відео з якого поділилося у своєму Instagram. На свято майбутнього маляти закохані запросили лише найближчих – батьків. Вони всі обрали family look – чорне вбрання.

Родина Макса Чмерковського / © instagram.com/petamurgatroyd

Родина Макса Чмерковського / Фото: instagram.com/petamurgatroyd

Закохані спочатку запустили кольорову димову шашку, яка показала, що в них народиться хлопчик. Згодом Макс і Пета розрізали тортик, який всередині був синього кольору. Отже, у подружжя народиться третій син.

Дружина Чмерковського поділилася, що їй навіть не віриться, що вони стануть батьками трьох хлопчиків. Ба більше, за словами танцівниці, вона втретє народить лише за декілька тижнів після того, як їхньому середньому синові Ріо виповниться рік.

“Це хлопчик! Не можу повірити, що у нас будуть три хлопці. Ми з Максом неймовірно щасливі, що у нас народиться ще один друг для Шая та Ріо… Ми хочемо, щоб вони були найкращими друзями. Коли думаємо про сімейні вечері, то вже сміємося! Це попри те, що коли Ріо виповниться рік, я народжу за кілька тижнів”, – поділилася щаслива Пета.

Макс Чмерковський із дружиною та синами / © instagram.com/petamurgatroyd

Макс Чмерковський із дружиною та синами / Фото: instagram.com/petamurgatroyd

Зазначимо, Макс Чмерковський та Пета Маргатройд вперше стали батьками у січні 2017 року. У подружжя народився син Шай, а вже у черні 2023-го на світ з’явилася друга дитина пари – хлопчик Ріо.

Rate article