Люди в кожному селі стояли навколішки: на Вінниччині зустріли загиблих від російської ракети маму із сином. Фото і відео

Новини

На Вінниччині зустріли загиблих від російської ракети в обласному центрі маму з сином. Люди у селах зустрічали траурний кортеж на колінах і зі сльозами.

Відео опублікувала у Facebook журналістка Ірина Лупещенко. Поховання відбудеться 17 липня у селі Мала Мочулка, звідки родом загибла стоматологиня Вікторія Рекута

Як розповіли знайомі жінки, останні 10 років вона проживала у містечку Теплик також на Вінниччині. Її син, Максимко Жарій, мав іти в другий клас, йому було всього лише 7 років.

Люди зустрічали кортеж із квітами

Маму із сином зустрічали зі сльозами

Загиблих маму із сином зустріли вдома

На Вінниччині зустріли загиблих від російської ракети маму з сином

Нагадаємо: у момент удару російських воєнних злочинців Вікторія з сином перебували у клініці “Нейромед”, куди приїхали на прийом з одного з сіл на Вінниччині.

“За збігом обставин і волею долі вони теж стали жертвами цієї ненависної нам війни…Мирні люди… Мама і крихітка-синочок… За що?! Хай будуть прокляті ті нелюди”, – написала Лупещенко.

У момент удару росіян Вікторія з сином перебували у клініці "Нейромед"

14 липня Росія завдала ракетних ударів по Вінниці. Внаслідок ударів у місті спалахнули пожежі, відомо про 23 загиблих мирних жителів, зокрема, трьох дітей: 4-річну Лізу, а також двох хлопчиків, 7 і 8 років. По медичну допомогу звернулися 183 поранених, 82 з них госпіталізовано. Поранення отримали 4 дитини.

 OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий