Ляпас ворогу: стало відомо, що насправді стоїть за атакою на Бєлгородську область

Новини

У понеділок, 22 травня, бійці підрозділів “Свобода Росії” та “Російський добровольчий корпус”, які воюють на боці України, перетнули кордон із Бєлгородською областю РФ зі зброєю та бронетехнікою. Це був спланований рейд – невелика військова операція у рамках великого плану контрнаступу Збройних сил України.

Таку думку висловив офіцер Армії оборони Ізраїлю, військовий аналітик Ігаль Левін в ефірі “Фабрики новин” politeka.net

За словами експерта, рейд – це загальновійськова операція, яка часто застосовується під час війни і може нести багато завдань. І саме рейд було здійснено у Бєлгородську область Росії.

“Рейд, як загальновійськова операція, там може бути тисячу і одне завдання – знищення ворога якихось сил; захоплення техніки або людей, полонених і так далі; відволікання сил; промацування оборони; дізнатися, де які вогневі точки, або за який час можуть мобілізуватися, за який час можуть зреагувати їхня авіація та артилерія. А може і всі разом, може – і знищити, і захопити, і виявити, чи щось одне”, – каже Ігаль Левін.

За його словами, очевидно, що ні український Генштаб, ні ГУР, ні командири РДК і “Легіона Росії” не озвучували мети рейду, крім ліричного типу повернутися на територію росії, мовляв, ми росіяни там, прийшли назад до Росії і так далі.

“Ну і це логічно, тому що військові не ходять до ЗМІ розповідати про військові плани. Тому немає сенсу гадати, це був рейд – загальновійськова операція оперативного рівня. Крім того, рейд сам по собі рідко буває сам у собі, грубо кажучи, він частина архітектури чогось великого Рейд обслуговує якісь інші цілі, тобто цілком можна припустити, що ці події продовжуються на прикордонній території, тобто і все це може бути частиною якоїсь великої архітектури, яку ми поки не знаємо, але я думаю, що побачимо найближчим часом”, – каже офіцер.

Белгород, диверсии, война

Він зазначив, що це може бути своєрідна демонстрація сили та ляпас ворогові.

“Ви робите рейд, щоб, наприклад, виявити там війська ворога, відтягнути туди його сили, продемонструвати принагідно свою силу, дати ляпас ворогові. І ось це багато всього може бути разом, всіляких цілей. Рейд – не сам по собі, це частина чого -то”, – підсумував експерт.

Rate article