Лавров “порвав” скрєпи, з’явившись у синьо-жовтій футболці з неоднозначним принтом

Новини

14 листопада глава МЗС РФ Сергій Лавров прилетів на Балі, де очолити російську делегацію на саміті G20.

Практично відразу після прильоту Сергія Лаврова до Індонезії ЗМІ повідомили, що дипломат начались проблемы з серцем. Його терміново госпіталізували та надають допомогу. daily.dialog.ua

Незабаром речник МЗС РФ Марія Захарова опублікувала відео з Лавровим, де він сидить у шортах і туфлях на відкритому майданчику. Головний російський дипломат записав звернення, щоб спростувати інформацію щодо проблем зі здоров’ям. Цікаво, що Лавров одягнув дизайнерську синю футболку із зображенням корони, яка нагадує герб України. Футболка ця присвячена відомому художнику-гомосексуалісту Жану-Мішелю Баскію, який помер від передозування наркотиків у 27 років.

На руці у російського дипломата американський годинник Apple Watch (хоча Захарова спростовує це), а поряд телефон IPhone. Загалом своїм зовнішнім виглядом Лавров натякає, що розповіді про “священну війну із Заходом” – для жителів російської глибинки, яких відправляють на фронт. А сам він обирає цінності західного світу, хоча продовжує працювати на пропаганду.

“А нашим громадянам, звичайно, величезна подяка за підтримку нашої зовнішньої політики, яку визначає президент, а ми в міру сил намагаємось реалізовувати на всіх напрямках”, – заявив Лавров.

Після порції критики за зовнішній вигляд і американські гаджети Захарова спробувала виправдатися, що вона згодна з тим, що “свої телефони і комп’ютери треба було винайти. Побачите Чубайса, запитайте, де обіцяне”.
Реакція росіян на зовнішній вигляд Лаврова не змусила довго чекати:

Оцените статью
Добавить комментарий