Кулеба сказав, що буде перемогою України

Новини

Міністр наголошує на важливості Саміту миру.

Перемогою для України у війні з агресоркою Росією – це не лише досягнення миру та повернення всіх окупованих територій. Це ще й створення реальності, в якій нова агресія стане неможливою.

Про це заявив очільник українського МЗС Дмитро Кулеба.

“Як ми знаємо з власної нещодавньої історії, а також з історії інших регіонів, мир без справедливості веде до нової війни. Тому мета – не просто закінчити війну, а створити реальність, в якій мир буде справедливим і тривалим, а нова війна стане неможливою. Це і буде перемогою”, – сказав він.

Особливу роль у цьому міністр відвів Саміту миру. За словами Кулеби, він і надалі буде продовжувати взаємодіяти з країнами з усіх частин світу задля пошуку рішень, які дозволять відновити справедливий мир.

“Саміт миру в Швейцарії зібрав разом країни з усього світу – півночі, півдня, сходу, заходу – та продемонстрував, що всі вони поділяють щось спільне. Це “щось” – Статут ООН, принципи міжнародного права і необхідність поважати суверенітет і територіальну цілісність країн. І коли ми бачимо, що всі ці країни готові бути разом, а також діяти спільно, це, звичайно, додає впевненості в тому, що справедливий і тривалий мир можливий”, – сказав він.

Rate article