Кремль запланував на Херсонщині геноцид “бойових бурятів”, а також інших малих народів, яких раніше не вдалося знищити, – Злий Одесит

Новини

“В останні дні я дуже часто порівнюю правобережну Херсонщину із островом Зміїний. Адже після першого удару ЗСУ по Зміїному я окупантів, які вирушали на острів, їх командування називав самогубцями. І це було логічно”, – пише військовий оглядач Олександр Коваленко (Злий Одесит) у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:

“ЗСУ показали, що мають повний вогневий контроль над островом. Навіщо туди надсилати контингент? Щоби його перемололи методичними артилерійськими ударами? Хто ж це тоді, як не самогубці?

Аналогічно і з підрозділами російських окупаційних військ, які зараз командування окупантів жене на правий берег Херсонської області. Адже всі вони там найближчим часом будуть заблоковані і знищені. Або, в кращому випадку для них, потраплять у полон.

Але цікаве інше. Знаєте, за рахунок якої національності командування російських окупаційних військ вирішило особливо посилити своє угруповання на Херсонському плацдармі? Думаю, відгадаєте з першого, ну, або в крайньому випадку з другого разу.

Буряти скоро закінчаться

Оцените статью
Добавить комментарий