“Краще померти зі зброєю в руках…” – командир “Вовків Да Вінчі” звернувся з важливими словами до українців

Новини

Офіцер ЗСУ Сергій Філімонов чітко дав зрозуміти українцям, що ще не воюють, що перед ними стоїть історичний вибір, від якого залежатиме доля всієї країни.

Заступник начальника розвідки батальйону “Вовки Да Вінчі” Сергій Філімонов в інтерв’ю для YouTube-платформи телеканалу “Армія TV” звернувся до українців, які ще не воюють, із історично значущою заявою.

“Росія не зупиниться, війна не закінчиться, а перемир’я призведе лише до того, що ворог зможе зробити роботу над помилками і потім розпочати новий наступ, тому людям потрібно зараз шукати мотивацію (а її завжди можна знайти!), вчитися, тренуватися та йти воювати Краще померти зі зброєю в руках десь у селі під Куп’янськом, ніж жити яким-небудь кухарем чи баристою в Румунії чи Молдові”, – Сказав військовослужбовець.

Також Філімонов додав, що до людей, на жаль, надто пізно приходить усвідомлення того, що відбувається. Дуже довго воно приходило після подій 2014 року. Більше того, навіть сьогодні багатьом здається несправедливим, що їм хочуть дати повістку і відправити на фронт.

“Насправді мені хотілося б, щоб ми впоралися з ворогом уже наявними силами, але за фактом є погані новини. Якщо ви не підете і не знайдете в собі мотивацію для того, щоб воювати мотивовано і віддано, то результати будуть плачевні”, – знову звернувся до земляків боєць із “Вовків Да Вінчі”.

Rate article