КРАДУТЬ в освіті по – чорному! Підозра начальниці та двом заступникам Управління освіти Шевченківської районної у м. Києві

Новини

Київська міська прокуратура

1 млн грн збитків на облаштуванні укриттів – повідомлено про підозру трьом посадовцям Шевченківської РДА
За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру начальнику та двом заступникам Управління освіти Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації за фактом розтрати бюджетних коштів та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Згідно з даними слідства, Управління освіти Шевченківської РДА уклало з підприємцем договір на закупівлю меблів для укриттів у 54 навчальних закладах Шевченківського району вартістю понад 3,7 млн гривень.
Незважаючи на те, що переможець тендеру запропонував ціни значно вище ринкових, Управління освіти уклало з ним договір, що призвело до безпідставного перерахування коштів зі столичного бюджету на суму понад 1 млн гривень.

Слідство у кримінальному провадженні триває, перевіряється причетність до вчинення злочину інших осіб.
Досудове розслідування здійснюється слідчими Шевченківського управління поліції ГУНП в м. Києві за оперативного супроводження Центрального МРВ ГУ СБ України у м. Києві та Київській області та ССП Шевченківського УП ГУНП у місті Києві.

Пресслужба Київської міської прокуратури

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини та у приміщенні

Джерело

Оцените статью
Добавить комментарий