Кожен третій депутат прикупив собі авто чи квартиру: деталі “обновок” слуг народу

Новини

В Україні нардепи масово купляли автівки та квартири вже після 24 лютого 2022 року.

В Україні кожен третій народний депутат, що подав декларацію за 2022 рік, придбав новий автомобіль або нерухомість.

Журналісти з’ясували, що найбільше зростання цінних активів зафіксована у депутатів партій “Слуги народу” та бізнес-групи “Довіра”.

Виявлено, що члени парламенту та їхні родичі активно купують, набувають у власність чи користуються новими автомобілями та нерухомістю.

Протягом першого року повномасштабної війни народні депутати задекларували загалом 134 нові автівки до 304 автомобілів, якими вони володіли.

Журналісти “ЕП” звертали увагу на зростання продажів Mercedes, BMW та Lexus в Україні з 2022 по 2023 рік, показники перевищили довоєнний 2021 рік.

Верховна Рада

Члени парламенту наразі володіють 260 новими об’єктами нерухомості – це “плюс” до майже тисячі вже придбаних до вторгнення рф, йдеться про квартири, будинки та земельні ділянки.

Повідомляється, що кожен третій депутат придбав нову нерухомість.

Українці у коментарях відреагували на декларації нардепів:

“Простому народу так не жити. Всі думки депутатів зосереджені на своїй кишені,тобто на своєму добробуті. Життя народу їм байдуже. Головне за свою каденцію поліпшити своє матеріальне становище”,

“І ці люди вирішують долі народу і приймають закони. А самі і пальцем не поворухнуть щоб народ жив краще. І не мають розуму і мудрості , щоб зупинити війну. І не думають іти на передову, покращують своє життя, і розпоряджаються беззаконно долями людей”,

“А люди останнє на армію здають…”.

В Україні нардепи масово купляли автівки після 24 лютого 2022
В Україні нардепи масово купляли автівки після 24 лютого 2022

Джерело: “Економічної правди”.

blank
Rate article