Коваленко назвав подію, яка стала “колосальним фіаско для Москви”: “Сталося навпаки”

Новини

Олександр Коваленко прокоментував факт вступу Швеції до НАТО та повідомив, як це сприйняли в РФ.

Олександр Коваленко відповів на питання, які можуть бути наслідки вступу Швеції до НАТО: “Я би сказав, виключно провокаційного характеру, оскільки тепер Росії буде проблематично здійснювати рейди на острови Швеції, які вони регулярно здійснювали як підготовку своїх спецпідрозділів диверсійно-розвідувального типу, уряд Швеція на цьому вже акцентувала увагу і робила офіційні заяви, що Росія порушує межі країни, проводячи такі навчання без будь-якого погодження”.

Думку Олександра Коваленка можна дізнатися з відео на каналі YouTube.

Військово-політичний оглядач пояснив, чому тепер РФ більше не становить жодної небезпеки для Швеції: “Тепер Росія навіть на цьому рівні не зможе діяти, оскільки це будуть уже дії проти Північноатлантичного альянсу, країни НАТО, у зв’язку з чим може бути порушене питання про задіяння тієї чи іншої статті – як мінімум четвертої і як максимум п’ятої”.

Також Олександр Коваленко озвучив одну з помилок, допущених Путіним: “Росія, яка позиціонувала свої дії проти України як спробу запобігти розширенню Північноатлантичного альянсу, за останні десять років зробила все можливе, щоб Північноатлантичний альянс розширився настільки, наскільки ніхто не міг подумати, що він розшириться”.

Ті самі Фінляндія і Швеція займали дуже нейтральну позицію. Так, вони співпрацювали з Альянсом у питаннях, наприклад, логістичних, але вони не ставили собі за мету ставати членами НАТО. Росія зробила все, щоб сталося зовсім навпаки. Це величезне геополітичне фіаско для Москви. Звісно, ​​вони намагатимуться це якось виправдати, намагатимуться знайти пропагандистські пояснення, що все одно Путін “усіх переграв”, “так і замислювалося” або щось подібне”, – наголосив відомий блогер.

Rate article