Контрнаступ ЗСУ і закінчення війни: у Залужного сказали, коли це станеться

Новини

Про це заявив головний радник головнокомандувача ЗСУ генерал Віктор Назаров в інтерв’ю Der Spiegel.

За словами Назарова, Україна знає, що, враховуючи розміри країни-агресорки та її ядерну зброю, неможливо завдати їй повної поразки в сенсі беззастережної капітуляції.  politeka.net

«Але поразка на полі бою можлива. Питання полягає у відвоюванні територій на Азовському морі та Кримському півострові”, — пояснив радник Залужного.

Відвоювати території, впевнений Назаров, вийде в рамках великого контрнаступу.

“Як наш великий наступ у Харкові, де ми розгромили багато сил противника і звільнили велику територію. Або як наступ у Херсоні”, — додав він.

Також Назаров відповів на запитання щодо термінів початку контрнаступу ЗСУ.

«Коли танки, які нам обіцяли, прийдуть в Україну; коли будуть навчені екіпажі та підготовлені кадри; коли отримаємо достатню кількість боєприпасів», – пояснив радник Залужного.

Також генерал припустив, скільки ще може тривати війна. За його словами, конфлікт триватиме щонайменше рік.

«А, можливо, і більше. Зараз, за моїми оцінками, він триватиме ще щонайменше рік”, — зазначив Назаров.

Додамо, тим часом британський юрист, прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан заявив, що переломним моментом не тільки для України, а й для всього світу стане розслідування воєнних злочинів.

“Це переломний момент не тільки для України, а й для всього світу, якщо ми не зможемо застосувати закони в України належно саме тепер, то дуже мало буде шансів на те, що ми потім по інших куточках світу зможемо застосувати закон і право. А якщо у нас вийде тут, то це також пошириться на цілий світ. На ті місця, де люди прагнуть правосуддя”, — сказав Хан в ефірі телеканалу «Ми-Україна».

Також він наголосив, що пропагандисти можуть нести відповідальність, як співучасники геноциду.

“Закон тут виразно промовляє. Геноцид – ми не можемо терпіти його, ми не можемо терпіти співучасті чи спільництва, чи будь-якого приховування. Всі, хто носять зброю мають знати, що навіть під час війни, ви не можете когось стратити просто, тому що вам так хочеться. Не можна кривдити дітей, жінок, не можна нападати на тих, хто вже склав зброю, не можна нападати на пологові будинки, аптеки, поліклініки, дитячі заклади. Має бути лад. Усе потрібно розслідувати, щоб такі речі не поширювалися”, — сказав Хан

Оцените статью
Добавить комментарий