“Кондиціонер здетонував?” У Росії висміяли заяви відомства Шойгу щодо вибухів у Криму, але захотіли “відплати”

Новини

У міністерстві оборони Росії підтвердили вибухи в районі Майського в окупованому Криму, але заявили, що “сталося займання” на території тимчасового зберігання боєприпасів у військовій частині, внаслідок чого відбулася детонація боєприпасів.  obozrevatel.com

Про це повідомляють росЗМІ. Росіяни висміяли цю версію міноборони РФ і почали вимагати “відплати”. Хоча загалом у коментарях під відповідними темами у соцмережах серед росіян прослідковуються панічні настрої.

“Іншої відповіді ми й не чекали. … Кондиціонер здетонував? … Час уже зав’язувати з курінням, бо так всю Росію спалити можна. … З Криму зробили прохідний двір”, – пишуть люди у коментарях.

Реакція росіян на заяву Міноборони про вибухи у Джанкої

Реакція росіян на заяву Міноборони про вибухи у Джанкої

Реакція росіян на заяву Міноборони про вибухи у Джанкої

“Цікаво, як довго чекатимемо удару по центрах ухвалення рішень? Севастополь… Новофедорівка… Тепер це…” – запитує один із жителів Росії.

“До Москви колись підберуться, тоді й завдадуть удару по центру ухвалення рішень”, – відповідає йому інший.

Реакція росіян на вибухи у Джанкої

Нагадаємо, кримський активіст Василь Самойлов розповідав, що після нещодавніх вибухів на авіабазі армії РФ у Криму дуже змінилася атмосфера: проросійська частина населення перелякана, адже не очікувала такого розвитку подій.

Також повідомлялося, як дружина російського окупанта зі складу бандформування “Л/ДНР” розповіла чоловікові про вибухи у Криму. За її словами, у росіян паніка і депресивні настрої – вони більше не вірять у ППО і чекають обстрілів Москви.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що у Джанкойському районі окупованого Росією Криму пролунали вибухи. З різних точок міста видно чорний дим.

За попередніми даними, сталася пожежа на трансформаторній підстанції в Джанкої та детонація на складі боєприпасів у селищі Майське. З цих населених пунктів почалася евакуація людей.

Оцените статью
Добавить комментарий