Командування окупантів евакуюється на лівий берег Дніпра, тікають і колаборанти, – Вілкул

Новини

Керівний склад російських окупаційних військ на півдні України переміщується на лівий берег Дніпра. Ідеться про командування не лише вищого, але й середнього рівня.

Поряд із загарбниками евакуюються й колаборанти з родинами. Про це повідомив у відеозверненні начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

“Є достовірна інформація, що командування окупаційних військ не лише вищого, а й середнього рівня евакуювалося на лівий берег Дніпра. Також туди свої родини перевезли колаборанти, які пішли служити окупантам”, – повідомив чиновник.

Він додав, що українські ракетно-артилерійські підрозділи знищили командний пункт ворога в Бериславському районі Херсонської області.

Вогневого ураження було завдано й по зосередженню загарбників у Нововоскресенському та Чкаловому, а також їхніх контрольно-спостережних пунктах у Нововознесенському та Дудчанах. Крім цього, в Дудчанах і Давидовому Броді знищено два склади боєприпасів.

Карта бойових дій на півдні України

Протягом тижня українська авіація завдала ударів по районах зосередження підрозділів військ РФ і складу їхніх боєприпасів в Архангельському, живої сили й техніки ворога поблизу Високопілля. Наші льотчики вразили опорний пункт та скупчення окупантів із технікою у Новопетрівці та Ольгиному.

Разом із тим Вілкул підкреслив, що, зіткнувшись із героїчним опором нашої армії та всього українського народу, російські сили продовжують застосовувати тактику терору мирних населених пунктів. Під ворожими ударами періодично опиняється і місто Кривий Ріг, а також громади, які розташовані на лінії фронту.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий