Колаборанти Херсонщини різко змінили свої плани після прицільних ударів ЗСУ

Новини

Колаборанти на Херсонщині вирішили підкоригувати свої плани, вирішивши замість “референдуму” втекти із регіону.

Окупанти та колаборанти на Херсонщині різко почали змінювати свої плани. Спочатку вони хотіли вже восени провести “референдум” про приєднання до РФ, проте після контрнаступу ЗСУ плани змінилися. daily.dialog.ua

Учора, 14 липня, радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань у прямому ефірі телемарафону заявив, що колаборанти вирішили залишити регіон.

11 вересня окупанти планували провести у регіоні “референдум” про приєднання до РФ. У самому обласному центрі почали з’являтися нові білборди з пострадянськими картинками. У місцевій друкарні планували розпочати видавати газету “Придніпровська правда”, а для зомбування місцевого населення вирішили використати телеканал “ВТВ плюс”. До Херсона мали приїхати політичні технологи з РФ, щоб провести “референдум”.

Проте, за словами Хланя, останні удари ЗСУ по центру Росгвардії у Херсоні та військових складах у Новій Каховці різко змінили плани окупантів.

Місцеві жителі повідомляють, що окупанти “мандрують містом”, а деякі вирішили виїхати з регіону. Колаборанти не показуються у своїй адміністрації, а розосередилися містом, щоб ніхто не вистежив їх. Зараз мета №1 колаборантів знайти місце, куди б вони могли виїхати з Херсона.

На сьогоднішній день у Херсоні працює одразу два “уряди”: один із місцевих колаборантів, а другий — із ФСБ. Голова колаборантів Сальдо нібито перебуває у лікарні, а представник “уряду” ФСБ Ковальов давно не з’являвся на вулиці. Не виключено, що він уже втік або ж сидить удома і обмірковує план втечі.

Робота ЗСУ призводить до того, що на Херсонщині з кожним днем ​​лише посилюється партизанський рух.

Ще 4 липня стало відомо, що “уряд” від ФСБ очолив Калінінградець Сергій Єлісєєв. У складі “уряду” знайшлося місце і для Ковальова.

13 липня місцеві пабліки повідомили, що Сальдо доставлений до лікарні та перебуває у важкому стані.

Головнокомандувач ЗСУ Залужний заявив, що українські захисники просуваються до Херсона, звільняючи все нові і нові населені пункти.

Оцените статью
Добавить комментарий