Кадиров заявив, що РФ збирається “демілітаризувати” країни НАТО, і назвав наступну “ціль”

Новини

Глава Чечні Рамзан Кадиров знову відзначився черговою маячнею. Він заявив, що розробляє “план демілітаризації країн НАТО” та готує напад на Польщу.

Перед тим уже традиційно Кадиров всоте пообіцяв “взяти Київ”. Черговий ролик з’явився у Telegram-каналі глави Чечні. news.obozrevatel.com

На цей раз “брати Київ” і нападати на НАТО Кадиров вирішив не сам, а зі своїм помічником Апти Алаудіновим. Він, у найкращих традиціях кадировських “ТікТок-військ” “ловив бандерівців та шайтанів” та особисто “звільняв” десятки українських міст та сіл.

“Апти Аронович протистояв українським окупантам разом із підлеглими добровольцями та другим корпусом Народної міліції ЛНР, не маючи в розташуванні якихось професійно навчених військових фахівців або підрозділів важкої техніки. Послужний список генерал-майора чималий: брав участь у звільненні 36 населених пунктів, зокрема 4 міст”, – написав Кадиров.

Робив він це чомусь у Москві, судячи зі слів глави Чечні, що Алаудінов “повернувся з московського відрядження”. Удвох ці два “солдати Путіна” розробили, судячи зі слів Кадирова, план нападу на країни НАТО. Воно, каже глава Чечні, розпочнеться одразу після сотого, ювілейного “взяття Києва”.

“Нещодавно Апти Алаудінов повернувся з московського відрядження і нарешті нам вдалося плідно поспілкуватися за чашкою вечірнього чаю та детально поговорити про тактику наших підрозділів, зважити плюси та мінуси, обміркувати майбутні завдання. Плани грандіозні. Ми вже розробляємо план демілітаризації країн НАТО. на черзі після взяття Києва – Польща”, – написав Кадиров.

Оцените статью
Добавить комментарий