Іво Бобул, присоромивши бездітних українок, відмовився вибачатися: “Жодної провини його немає”

Новини

Як відомо, в інтерв’ю з Еммою Антонюк євець заявив, що сучасні жінки “меркантильні”, а “хороші дівчатка повинні сидіти вдома”.  politeka.net

Більше того, співак почав грубити журналістці і заявив, що вона не тямить у житті, адже у свої 32 роки вона ще незаміжня і не має дітей, адже їй “давно пора”.

Іво Бобул

На сторінці в Інстаграмі після цього з’явилися вибачення від Бобула, який нібито шкодував. Однак, його вибачення перед жінками за слова про меркантильність та жадібність, фейкові. Про це повідомила концертна директорка виконавця Ірина.

“Але стовідсотково цього не робили ні я, ні Іво Васильович. Цієї інформації бути не могло, тому що жодної вини його немає. Він просто висловив свою думку і все”, – сказала вона.

“Я, як український співак, бажаю висловити щирі вибачення за свої необдумані та образливі слова, які я висловив під час інтерв’ю. Я навіть не міг уявити, що я так засмучу когось своїми висловлюваннями”, – раніше нібито написав співак на своїй сторінці у соцмережі.

Також Іво Бобул нібито погодився, що його слова були образливими та несправедливими. Однак, судячи із заяв, вибачення він не писав.

Оцените статью
Добавить комментарий