Індексація пенсій у липні 2023 року: чотири категорії українців залишаться без підвищення виплат

Новини

В Україні проведуть індексацію та перерахують пенсії. Це вже має статися у 2023 році. Незважаючи на це, частина українських пенсіонерів не зможуть розраховувати на підвищення виплат. Остання індексація відбулася у березні 2023 року.

Зокрема, у березні індексацію провели понад 10,5 мільйона пенсіонерів проіндексували виплати. У середньому пенсії зросли на 19,7% – приблизно на 600 гривень. Так, не перерахували пенсії чотирьом категоріям українців.today.politeka.net

Зокрема, пенсії не перерахували працюючим пенсіонерам, які мають низький страховий стаж; колишнім працівникам прокуратори; чиї пенсії перевищують максимально встановлений законом розмір 20 930 гривень та отримують щомісячне довічне грошове утримання.

Не потраплять зазначені категорії пенсіонерів і до другої хвилі індексації співу у 2023 році.

Наступний перерахунок пенсій для українців заплановано на липень 2023 року. Зокрема, проіндексують виплати: вченим; державним службовцям та працівникам органів місцевого самоврядування.

Варто відзначити, що для виходу на заслужений відпочинок українцю потрібно не лише дочекатися, коли йому виповниться 60 років, а й напрацювати необхідну кількість років стажу.

Джерело: 24 Канал.

Rate article