I цe тaкa кyльтypнa cтօлиця кpaїни?? Знօвy вíдзнaчилиcя! Львíвcькí дeпyтaти дօвeли кaпeлaнa ЛOBA дօ cлíз… дpyгий píк вíйни.

Новини

Отець Андрій зауважив, що депутати Львівської обласної ради вже третю сесію обговорюють витрати коштів з бюджету Львівщини на некритичні потреби.

“Між вами є незгода щодо грошей для ЗСУ, маєте різні думки, чвари. Я підрахував, згідно з офіційними даними, з тих грошей які має Львівщина, на підтримку збройних сил України у 2023 році виділили лише 1,74%.

Мене болить. Скількох парафіян я похоронив, їхні жінки й діти приходять ……., а скільки моїх парафіян зараз є там (на фронті, – ред). І я коли чую проблеми, які тут є, то не знаю як дивитись в очі парафіянам”, – зокрема зазначив отець Андрій.

Отець Андрій зазначив, що зараз є лише одна критична річ: Чи будемо ми мати завтра? Чи будемо ми існувати, як нація? Чи буде Україна?

“Оце є питання. Чи ми будемо взагалі”, – додав отець Андрій.

Він звернувся до депутатів та нагадав про відповідальність, попросив боротися за майбутнє України та максимально підтримувати військових.

Нагадаємо, отець Андрій став капеланом Львівської обласної ради з 14 грудня 2015 року та є священнослужителем в церкві святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії УГКЦ. Отцеві Андрію цей статус присвоєно декретом курії Львівської архієпархії УГЦК.

Оцените статью
Добавить комментарий